Od ponad miesiąca przyjmuje 150mg setaloftu oraz 25mg ketrelu, ogólnie po lekach czuję się dobrze. M

Od ponad miesiąca przyjmuje 150mg setaloftu oraz 25mg ketrelu, ogólnie po lekach czuję się dobrze. Moje pytanie dotyczy tego czy mogę spożywać alkohol, oczywiście nie mam na myśli jednej lampki wina tylko większą ilość, np całonocne imprezowanie. Zależy mi na odpowiedzi, bo powoli chciałabym powrócić do studenckiego życia:)

3 odpowiedzi


Łączenie leków psychotropowych z alkoholem jest absolutnie przeciwskazane. Proszę na to spojrzeć tak: a może to dobrze, że nie może Pan pić? :) Z wyrazami szacunku

Szukasz psychologa?

Pierwsza sesja wprowadzająca za darmo z Terapia by ZnanyLekarz

Wypełnij formularz
Znajdź eksperta

Czy studenckie życie musi łączyć się z "całonocnymi imprezowaniami"? Może warto pomyśleć o przyczynach dla których piszący ma przepisywane te leki?


Nie wolno. Grozi zgonem.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.