Od lat choruje na endometrioze która zdaniem lekarzy nacieka na uszkodzone nerwy. Poza tym rok czasu

1 odpowiedzi

Od lat choruje na endometrioze która zdaniem lekarzy nacieka na uszkodzone nerwy.
Poza tym rok czasu leżałam z ropą w brzuchu ponieważ przez długi okres czasu lekarze nie wiedzieli co mi dolega ?
Czuję że mam okropny ból w otrzewnej i miednicy małej.
Wiem że doszło do uszkodzenia nerwów - ból jest nie do zniesienia a opioidy już nie pomagają.
Neurolog mówi że nie da się tego potwierdzić badaniami.
Nie mogę spać ani jeść.
Nie mogę wstać z łóżka.
Proszę o pomoc bo nie wiem już do kogo mam pójść ?
Czy zabiegi wchodzą w grę ?
Pragnę żyć normalnie a ból mi to uniemożliwia.
Jestem pozostawiona samej sobie.
Dodam że mam ostre bóle miednicy i brzucha - dusze się i maleje.
Tak jest cały czas.
Jestem już po całkowitej histerektomii. Po 12 operacjach ginekologicznych.
Proszę o pomoc.
Pani bardzo dlugi przebieg choroby I pobiezny opis , bez wglądu I przeanalizowania kart- sądzę że żaden neurolog pani nie odpowie na te pytania .jeśli przyczyna zaczęła się od ginekologii to tam należy wrócić I zrobić badania obrazowe dokładne które odpowiedzą wraz z analizą przebiegu operacji,powikłań jak pani opisuje - dadzą odpowiedź gdzie I kto popełnił błąd. Raczej tymi sprawami zajmuje się ginekologia ,więc nie sądzę żeby po takim nerwowym pytaniu ktokolwiek udzielił rozsądnej odpowiedzi .TO jest historia ginekologa I analiza od początku należy do ginekologa I ew.dokladne badania obrazowe kontrolne w razie wątpliwości.