Od kilku miesięcy mam bóle miednicy mniejszej, które dają przykre objawy jakby od dróg moczowych. Ur

1 odpowiedzi
Od kilku miesięcy mam bóle miednicy mniejszej, które dają przykre objawy jakby od dróg moczowych. Urologicznie niby wszystko w normie. Dostałem niedawno na to małą dawke SSRI, które miałbym brać kilka miesięcy. Czy jest alternatywa, żeby uzyskać podobny efekt bez brania leków? Psychoterapia? Masaże?
Inne pytanie o ssri, to czy często sie zdarza łysienie albo tycie po tym? Bardzo tego sie obawiam, bo mam dopiero 22 lata. Słyszałem, że po zaczęciu przyjmowania pierwszy tydzień to jakieś straszne napady lęków, które mogą nie minąć. Czy te leki też nie spowodują problemów z potencją? Nie mam jakoś konkretnie problemu "z głową", może troche znerwicowany jestem, ale chodzi głównie o te bóle w miednicy mniejszej. W dodatku boje sie, że od tych antydepresantów poprzestawia mi się w głowie i będę otępiały, albo czuł sie jakbym był ciągle pijany. Dziękuje za odpowiedzi.
Z treści pytania widzę spory poziom lęku u Pana przed zażywaniem leków i szukanie innych sposobów poradzenia sobie z doświadczanymi bolami. Zastanawiam się nad przyczyną pojawiania się bólu w miednicy skoro urologicznie jest wszytko ok. Pytanie jest czy chce Pan leczyć dalej objawy czy też odważyć się poszukać przyczyn, które być może leżą głębiej. Myślę, że może to być symptom głębszego konfliktu psychicznego, który wymaga bardziej szczegółowej uwagi. Uważam, że jest to możliwe do przepracowania w procesie psychoterapii. Warto spróbować udać sie do psychoterapeuty.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.