Od kilku dni odczuwam pulsująco promieniujący ból zębów i szczęki nie potrafię się określić czy to 6

1 odpowiedzi
Od kilku dni odczuwam pulsująco promieniujący ból zębów i szczęki nie potrafię się określić czy to 6stka czy 7mka oba zęby były już leczone jakiś czas temu. Zaczelo się od stanu podgorączkowego teraz powiększone węzły chłonne i sporadyczne bóle, zęby bolą przy zimnym czy cieplym oraz przy dotyku. Co to może być , czego mam się spodziewać na wizycie u dentysty ?zaznaczę że za bardzo za dentystami nie przepadam więc się stresuję.
Możliwe, że leczenie które zostało przeprowadzone w tych zębach było niewystarczające. Czasem przy założeniu wypełnienia przy bardzo głębokim ubytku i tak może dojść do zapalenia miazgi zęba. Pamietajmy, że zeby to cześć żywego organizmu. Przy opisanych przez Panią objawach należy jak najszybciej udać się do dentysty, tylko po wykonaniu badania będzie można ustalić plan leczenia, ale na pewno coś trzeba zrobić, bo czekanie może tylko pogorszyć stan zębów i ogólnego Pani zdrowia.