Od dwoch tygodni boli mnie w okolicy szyi barku lopatki i lokcia .Jest to prawa strona .Prawdopodobn

8 odpowiedzi
Od dwoch tygodni boli mnie w okolicy szyi barku lopatki i lokcia .Jest to prawa strona .Prawdopodobna przyczyna tego bolu to bylo silne naciagniecje reki . Jeszcze nie bylem u lekarza
Szanowny Panie, ból jest czymś w rodzaju komunikatu od organizmu że coś się dzieje. Tak jak w samochodzie zapalają się różne kontrolki, tak dolegliwości w naszym ciele to klarowna informacja, że coś jest nie tak. Aby skonsultować co, jeśli nie było oczywistego, jasnego urazu polecam udać się do dobrego fizjoterapeuty. Przez ekran ciężko jest cokolwiek powiedzieć, nawet jeśli bardzo dobrze opisałby Pan swoje dolegliwości.
Pozdrawiam

Witam, niestety samo miejsce występowania objawu to zbyt mało informacji aby cokolwiek stwierdzić lub doradzić. Zdecydowanie polecam udać się na konsultacje, bez badania nie wiele uda się wyjaśnić . Pozdrawiam serdecznie
Witam,proszę udać się do fizjoterapeuty,który wykona niezbędne badania diagnostyczne i przeprowadzi dokładny wywiad odnośnie Pana dolegliwości. Myślę,ze już po pierwszej wizycie będzie mógł Pan odczuć poprawę. Pozdrawiam
Dzień dobry,
Powinien udać się Pan do fizjoterapeuty na dokładne zbadanie przyczyny objawów, które Pan zgłasza i jak najszybciej zacząć leczenie.
Pozdrawiam serdecznie.
Dzień dobry. Również jestem zdania, że ból to komunikat z naszego ciała mówiący o jakimś zaistniałym problemie, nie należy go bagatelizować. Jeśli wystąpienie dolegliwości nie poprzedzał żaden uraz, poleciłabym w pierwszej kolejności wizytę u fizjoterapeuty, który wykona podstawowe badanie narządu ruchu i albo wykona odpowiednio dobraną terapię albo skieruje Pana do odpowiedniego lelarza specjalisty. Pozdrawiam.
Dzień dobry. Tego rodzaju dolegliwości mogą być wynikiem problemów w rejonie odcinka szyjnego lub bólu tzw mięśniowego promieniujące wzdłuż przebiegu mięśni "z góry na dół".
Możliwe, że to jeden z długich nerwów splotu ramiennego. Prawdopodobnie samo przejdzie, chyba że nie będzie Pan nic ćwiczył. Powinny pomóc ćwiczenia, które nie prowokują bólu z intensywnością zwiększaną stopniowo na każdym treningu, zarówno pod względem zakresu ruchu jak i obciążeń. Albo proszę pójść do fizjoterapeuty.
Dzień Dobry, zachęcam do skorzystania z usług fizjoterapeuty. Fizjoterapeuta zbierze pełen wywiad, wykona badanie funkcjonalne, ustali przyczynę problemu oraz wdroży plan leczenia.