Od dwóch miesięcy żyłam w stresie jestem osobą wrażliwą teraz mam jakieś lęki nerwowość np.jak jestem w towarzystwie to mam kołotanie serca ,albo jak jestem w sklepie odczuwam drżenie nerwowość chcę jak najszybciej wyjść że sklepu.
mgr Małgorzata Niewiadomska
mgr Małgorzata Niewiadomska
Psycholog, Psychoterapeuta
Kołobrzeg
Dzień dobry! W ostatnim czasie przeżywała Pani dużo stresu. Te sygnały, które wysyła Pani organizm są informacją, że Pani granice zostały przekroczone. zachęcam do spotkania z psychologiem lub psychoterapeutą aby szczegółowo omówić Pani sytuację i znaleźć sposoby na odreagowanie tych trudnych przeżyć.
Pozdrawiam serdecznie

 Aneta Michalik
Aneta Michalik
Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
Katowice
Ogromna ilość napięcia spowodowała rozchwianie emocjonalne, aby wrócić do równowagi zachęcam do skorzystania z konsultacji psychoterapeutycznej, Podczas terapii będzie Pani mogła dostrzec wzorce swojego myślenia i zachowania, które predysponują do odczuwania lęku. odciąży się od emocji, które w Pani zalegają.

mgr Justyna Krupa-Burkiewicz
mgr Justyna Krupa-Burkiewicz
Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta
Żyrardów
Dzień dobry. Wydarzenia ostatnich miesięcy w jakiś sposób obciążyły Pani system reagowania i radzenia sobie z różnymi sytuacjami, sprawiając, że teraz codzienne i bieżące sprawy stały się źródłem dyskomfortu. W tej sytuacji zachęcam do skonsultowania się z psychologiem i psychoterapeutą w celu doprecyzowania charakteru Pani trudności i ustalenia planu skutecznego radzenia sobie z nimi. Wskazane może okaże się włączenie treningu relaksacyjnego lub treningu uważności. Z poważaniem Justyna Krupa-Burkiewicz

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.