Od 2 tygodni boli mnie brzuch przy ucisku, np. Nachyleniu. Jest raz przewlekły ból po prawej stronie

3 odpowiedzi
Od 2 tygodni boli mnie brzuch przy ucisku, np. Nachyleniu. Jest raz przewlekły ból po prawej stronie nas biodrem. To ból mocny.. Ale sporadyczny.
Trudno mi to opisać.
Dzień dobry. Po tak skąpym opisie trudno coś poradzić. Udać się do gastroenterologa oraz wykluczyć u neurologa lub dobrego fizjoterapeuty ból promieniujący z kręgosłupa. Zależy to również czy są dodatkowe objawy ze strony układu pokarmowego typu zaparcia, biegunki, krew w stolcu. Jeżeli takie występują to zacząć od gastrologa.
Z poważaniem
Ulma

Dzień dobry,
proponuje zacząć diagnostykę od wykluczenia przyczyny bólu z układu gastrycznego i udać się do gastrologa.
Pozdrawiam,
Mateusz Małachowski
Dzień dobry. Proszę udać się na wizytę do fizjoterapeuty lub osteopaty. koledzy przeprowadzą dokładną diagnostykę i pokierują dalej. Jeżeli dolegliwość da się wyprowadzić poprzez zabiegi to na pewno podejmą się próby, jeżeli nie, to skierują do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam serdecznie