Obudziłam się tydzień temu z ogromnym bólem karku i pomiędzy łopatkami , ból z tyłu głowy. Wybudziła

4 odpowiedzi
Obudziłam się tydzień temu z ogromnym bólem karku i pomiędzy łopatkami , ból z tyłu głowy. Wybudziłam się ruszając głowę z lewej do prawej. Dostałam od lekarza leki przeciwzapalne naproxen, a później na rozluźnienie mięśni diapezman, Tych drugich nie wzięłam bo to leki na leki i problemy psychiczne.
Nadal mam ostry piekący ból w karku i pomiędzy barkami. Trochę mam też zawroty głowy. I ból emanuje do zgięć łokci i nadgarstków z obu stron.
Do kogo powinnam się udać.
Mam 27 lat
Dzień Dobry, polecam udać się do fizjoterputy w celu przeprowadzeniu diagnostyki i znalezieniu przyczyny dolegiwości i dobraniu odpowiedniej terapii i ćwiczeń. Pozdrawiam

Dzień dobry, niestety nadal nie została postawiona diagnoza. W tym przypadku warto udać się do fizjoterapeuty, żeby określić, czy ból pochodzi od mięśni, nerwów, stawów lub innych struktur.
Do fizjoterapeuty. Pozdrawiam!
Witam, poprzez odpowiednio przeprowadzony wywiad oraz badanie funkcjonalne kręgosłupa szyjnego można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić gdzie leży źródło Pani dolegliwości. Zwróciłbym uwagę jeszcze na siłę mięśniową kończyn górnych czy nie jest osłabiona, jeśli tak to dobrze by było wykonać badanie MRI. Proszę udać się do dobrego fizjoterapeuty/ ortopedy który już Panią pokieruje. Pozdrawiam Jarosław Komosa Fizjoterapeuta Konstancin