Nieszczelne jelito

7 odpowiedzi
Witam, czy można u Pani zrobić test na nieszczelne jelito i czy leczy Pani to schorzenie? Pozdrawiań Ania.
P. Aniu. Wykonujemy testy alergiczne pokarmowe, tego jednak nie. Prowadzę pacjentow z takimi zaburzeniami jednak teraz przebywam na urlopie macierzyńskim. Wracam na początku 2017 r. Pozdrawiam Monika P-S

Póki co, prowadzę działalność wyłącznie internetowo, dlatego u mnie takiego badania wykonać nie można. Bardzo proszę skontaktować się ze mną mailowo: med@dieta.rzeszow.pl, a na pewno pomogę w leczeniu dietą i zależnie od Pani miejsca zamieszkania pomogę także znaleźć poradnię, która zdiagnozuje Panią przez test obciążeń. Pozdrawiam serdecznie!
Witam, nie przeprowadzam testów na szczelność jelita.

Pozdrawiam
Witam,
Niestety testu wykonać u mnie nie można, ale mogę pomóc leczyć żywieniowo to schorzenie.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Blumczyńska
Dietetyk kliniczny
WITAM TESTU NIE ROBIĘ,ALE LECZĘ TO SCHORZENIE.
POZDRAWIAM
Nie wykonuję testów w gabinecie. Niestety nie mam pełnego przekonania do ich wartości diagnostycznej. Jeśli chodzi o schorzenia jelit, to jak najbardziej układam diety w tych jednostkach chorobowych.
Pozdrawiam
Witam, czy posiada Pani jakieś badania, oraz na podstawie czego twierdzi pani, że posiada nieszczelne jelito? I o jakim badaniu Pani myśli. Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk