Niestety nie dopilnowałem i tatuator pokrył mi tuszem dwa wystające, aczkolwiek niewielkie pieprzyki

1 odpowiedzi
Niestety nie dopilnowałem i tatuator pokrył mi tuszem dwa wystające, aczkolwiek niewielkie pieprzyki i jeden płaski. Teraz obawiam się o swoje zdrowie, bo przeczytałem, że to bardzo niebezpieczne :( dodatkowo od kilku dni (tatuaz, poprawke starego) robilem miesiac temu swedzi mnie skora w miejscu, gdzie jest bialy tusz... poza tym nie dzieje sie nic, jednak psychika dziala i jestem wrecz w rozsypce. Zaluje teraz swojego bledu, ale boje sie, ze groza mi powazne konsekwencje. Bede wdzieczny za informacje.
MeDeest Dariusz Mikołajczyk , ŁÓDŹ, Narutowicza 6. Sorki,ale jak będziemy w ten sposób myśleć, to każda kosmetyczka , fryzjer i inni podobni, będą robili co chcą~!!!. Dlaczego piszesz "SWOJEGO BŁĘDU"?!!! Kto tu popełnił błąd?! Ty czy ten od malowania na ludzkim ciele...?! Oni też ODPOWIADAJĄ CYWILNIE I W SPOSÓB KARNY ZA TO CO ROBIĄ...! Niezależnie od tego ile różnych mądrych lub mniej "rysunków " zrobią , odpowiadają oni i "ich właściciel" ( w sensie utrzymujący salon) , za to co się tam dzieje. Masz wątpliwości , idź do adwokata. Chętnie Ci oczywiście odpowiem ,ale nie może tak być,że nikt za nic nie odpowiada. Straty to nie tylko umrzeć z powodu czerniaka , ale również takie sytuacje. A drugie? Zastanów się komu i po co to było potrzebne, bo zawsze tak będzie-przychodzisz płacisz . i zawsze tak będzie, przy redukcji ( bo przecież ta skóra już nigdy nie będzie taka jak wcześniej) , też będzie "przychodzisz ,płacisz.....TRACISZ.