Natrętne mysli

1 odpowiedzi
Dzień dobry. Od 5 miesięcy męczą mnie straszne objawy. Dotyczą one tego,że cały czas mam myśli jak to się stało że żyje,jak to jest że mam ręce,nogi itp. Na początku jak to wszystko się stało miałam duszności przez miesiąc ale przyszły,później ataki paniki jeden za drugim, potem doszlyjakies uściski w głowie drętwienie rak,do tego jeszcze brak menstruacji. Gdy tylko jej dostawałam to się o wiele lepiej czułam. A teraz to już nic nie pomaga. Później dostałam jakby dwie twarze że zboku siebie widziałam a tak to sieboe nie odczuwalam.Ale od niedawna mam takie objawy ze nie czuje siebie w ogóle jak mówię do kogoś to nie rozpoznaje swojego głosu. Można powiedzieć że nie czuje siebie ręce jakie lekkie są, moje ciało całe jest strasznie lekkie. Wcześniej niekiedy miewałam tak że czułam się dobrze a czasami nie a teraz to w ogóle jest porażka. Czuje się jakbym nie była na tym świecie i ktoś mnie zastąpił. Czasami jak mówię komuś o tym to mam wrażenie jakbym tego ja nie mówiła tylko ktoś inny. Już nie wiem jak sobie z tym poradzic. Często jakby coś syczy mi w głowie a niekiedy strzyka. Boje się że coś we mnie wstąpiło albo jeszcze coś innego. Straciłam świadomość,nie wiem co mam z tym już robic,boje się,że nikt mi
nie pomoże i zostanie tak już zawsze a ja zwariuje
. Czy to są jakieś zaburzenia psychiczne? Czy coś innego? Dodam jeszcze że 3 miesiące temu miałam robiony rezonans głowy i wszystko wyszło dobrze,nie wiem czy teraz mogło się pogorszyc. Robiłam różne badania,na przeciwciala,holtera nawet miałam można powiedzieć że wszystko ze zdrowiem dobrze.
W badaniu psychiatrycznym ważna jest nie tylko treść objawów ale również ekspresja z jaką pacjent opisuje symptomy. Ponieważ brakuje tego elementu do postawienia diagnozy zapraszam na wizytę jeśli nie w moim gabinecie to u innego lekarza psychiatry.pozdrawiam Piotr Znamirowski