Nasz kontakt jest poprawny od tego czas i jak narazie się dogadujemy w kwestiach, nurtuje Mnie jedna

3 odpowiedzi
Nasz kontakt jest poprawny od tego czas i jak narazie się dogadujemy w kwestiach, nurtuje Mnie jednak fakt że mam wrażenie że na siłę próbuje Mnie odpychać jakby chciała się odkochać, nawet jak byłem u niej jakiś czas temu po rzeczy to powiedziała do Mnie że trudno jej pisać tak oschło i chamsko jak się Jej zapytałem czemu jest oschła, w naszym związku nie było osób trzecich o dodam że 9 dni przed rozstaniem pisała jak i mówiła że Mnie kocha, w ogóle się nie kłóciliśmy i wszystko się układało
Ciężko tutaj coś powiedzieć, jest trochę za mało danych na temat Państwa relacji oraz ogólnie charakterów, wydarzeń, poprzednich związków. Brak również informacji, ile czasu Państwo byli w relacji. Negatywne doświadczenia z dzieciństwa lub poprzednich związków mogą wpływać na strach, lęki. Powody odpychania drugiej osoby mogą być różne. Czasem jest to właśnie strach, czasem trwające zaburzenia na tle psychicznym, a czasem bywa to spowodowane po prostu wypaleniem się uczucia. Być może dłuższa rozmowa z psychologiem mogłaby rozwiązać pewne kwestie, pomóc dowiedzieć się, jakie negatywne wydarzenia w relacji mogły wpłynąć na obecny stan rzeczy i jak można sobie z tą sytuacją teraz poradzić.
Jeśli chodzi o dostępne rozwiązania, to zawsze mamy prawo do zaproponowania rozmowy, być może szczera rozmowa po czasie, gdy emocje już opadną, będzie w stanie wyjaśnić wiele niedopowiedzeń.

Dzień Dobry, zachęcam do kontaktu ze specjalistą, aby omówić ten temat szerzej podczas wizyty. Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry, Pana historia dostarcza troszkę mało informacji. Może warto rozważyć terapię par? Proszę pamiętać, żeby dbać o siebie i swoje samopoczucie, zwłaszcza w sytuacji, kiedy ktoś zachowuje się w oschły sposób i czuje się Pan odpychany.