Nagle w moim życiu pojawił się epizod maniakalny wiec byłam leczona w szpitalu psychiatrycznym. Brał

1 odpowiedzi
Nagle w moim życiu pojawił się epizod maniakalny wiec byłam leczona w szpitalu psychiatrycznym. Brałam takie leki jak zalasta, depakine chrono oraz rispolept . Wiem że w szpitalu otrzymałam tez jakieś dwa zastrzyki ale nie pamiętam już jaka to była dokładnie substancja. Po skończeniu leczenia zaczęłam mieć poważne problemy z seksem . W ogóle zanikł mój orgazm. I choć już ponad rok nie biorę żadnych leków to orgazmu nadal nie mam .Mój wysoki temperament spadł do zera . Jestem zmartwiona . Co z tym robić? Do kogo pójść po pomoc ? Mam 30 lat i chciałabym móc jeszcze na nowo przeżyć orgazm . Nie miałam wcześniej z tych problemów. Miałam też wysokie libido jeszcze przed manią. Moje życie seksualne jest teraz porażką. Nie wiem nawet jaki lekarz może mi teraz pomóc czy psychiatra czy seksuolog ? Czy to możliwe że leki które kiedyś brałam całkiem zlikwidowały mój orgazm ? Ale czemu orgazm nie powraca skoro nie biorę juz żadnych leków?
Dzień dobry,
Pani przypadek prawie jest klasyczny z perspektywy wpływu leków psychotropowych na aktywność seksualną. Szkoda, że nadal podczas leczenia lekarzy nie informują lub uprzedzają przynajmniej pacjentów o konsekwencjach stosowanych leków na libido i na funkcjonowaniu seksualnym podczas leczenia i po.
Nie mam żadnej wątpliwości, że Pani potrzebuje pomocy seksuologa/psychologa w celu rehabilitacji siebie i swoją kobiecość oraz seksualność.
Pozdrawiam
Centrum Gaudium Vitae Bassam Aouil