Na keto od 01.08.2020. Ogolne samopoczucie świetne, do stycznia br. Teraz zauważalny spadek energii,

1 odpowiedzi
Na keto od 01.08.2020. Ogolne samopoczucie świetne, do stycznia br. Teraz zauważalny spadek energii, szybka zadyszka, podwyższone tetno. (Covid zdecydowanie ale krótko, bo 36godzin, początkiem listopada). Trenuje do wejścia na Mont Everest.

Wyniki w normie, z wyłączeniem:
Leukocyty 3,88
MCV 94
RDW-SD 45,20
Monocyty 10,10
Choresterol całkowity 331
HDL 57
nie-HDL 274
LDL 244
Trojglicerydy 151
Potas 5,25
Wapń 10,29

Co może być grane? Skąd spadek wydolności organizmu? Skąd zadyszki?
Biegi ok 10km wykonywalem na tetnie 120-130, teraz w tym samym tempie mam 150-180bpm.

Poradzicie? Gdyż teleporady są raczej niedostepne "u lekarza pierwszego kontaktu"...

Z gory dziekuje
Sugeruję mocno wizytę u dietetyka klinicznego, ponieważ wyniki nie wskazują na dietę ketogenną. Być może nieodpowiednio ma Pani dobrane makroskładniki do swojej aktywności. Niestety mam zbyt mało informacji, by udzielić odpowiedzi. Zastanawiający jest również poziom trójglicerydów. Proszę pomyśleć mocno nad wizytą u dietetyka klinicznego, który interesuje się ketozą. Jeśli jest Pani z Bydgoszczy zapraszam do mojego gabinetu.