Myślałam że zawsze wszystko było dobrze a teraz się okazuje że jednak chyba nie... Dzisiaj rano mój

3 odpowiedzi
Myślałam że zawsze wszystko było dobrze a teraz się okazuje że jednak chyba nie... Dzisiaj rano mój mąż którego bardzo kocham zaproponował abyśmy zrobili sobie tygodniową przerwę od siebie☹️ strasznie mnie to zabolało bo nigdy by mi nic takiego nie przeszło przez myśl. Mamy 3 dzieci jesteśmy razem 10 lat w małżeństwie 6 wiele cudownych chwil ale i tych ciężkich jest za nami nic takiego w ostatnim czasie się nie działo między nami aby mógł podjąć taką a nie inną decyzję, a więc co może być powodem??!!
Droga Pani, zachęcam do zadania tego pytania mężowi. Proszę też powiedzieć, co Pani czuje w związku z jego propozycją. Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog

Szanowna Pani,
Wierzę że zaskoczenie mogło być ogromne. Trudno wyobrazić sobie propozycję „tygodniowej przerwy”, kiedy jest się w długoletnim związku. Rozmowa wydaje się być pierwszym krokiem. Trzymam za nią kciuki.
Pozdrawiam serdecznie,
Agata Jóźwik
Dzień dobry, proszę porozmawiać z mężem na jego propozycji oraz powiedzieć mu o swoich odczuciach. To pierwszy krok by dowiedzieć się gdzie jest problem i dać sobie szansę na rozwiązanie go. Pozdrawiam Joanna Borowczak