Moje zęby są w opłakanym stanie. Górna szczęka to bardzo stara proteza której zęby już prawie "zjadł

4 odpowiedzi
Moje zęby są w opłakanym stanie. Górna szczęka to bardzo stara proteza której zęby już prawie "zjadłam . Dolna szczeka to parę zębów które są bardzo popsute. Mam ogromne poczucie wstydu że doprowadzilam do takiej sytuacji. Boję się bólu a także reprymendy że strony dentysty a jestem już osobą która ma sześćdziesiąt lat. Pomocy
Dzień dobry, proszę się nie bać i proszę o siebie zadbać. Zapraszam do mojego gabinetu. Pozdrawiam dr Kręcisz

Witam nigdy nie jest za późno aby zacząć dbać o zęby serdecznie zapraszam do naszego gabinetu na konsultacje aby wspólnie zastanowić się nad rozwiązaniem pani problemu
Witam, rozumiem Pani obawy ale należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza stomatologa. Stan zębów wpływa również na cały organizm. Proszę umówić termin wizyty i nie obawiać się nas. Z pewnością postaramy się pomóc i przywrócimy Pani piękny uśmiech.
nie ma problemu ani z wiekiem ani z sytuacją w jamie ustnej. należy śmiało zdiagnozować stan p. układu i wdrożyć rozwiązanie protetyczne odpowiednie do braków zębowych. zapraszam na wizytę k.w.