Moja Mama - /87 lat/ od 19 lat choruje na chorobę Parkinsona .Otrzymuje Madopar:6.00,10.00,14.00,18.

1 odpowiedzi
Moja Mama - /87 lat/ od 19 lat choruje na chorobę Parkinsona .Otrzymuje Madopar:6.00,10.00,14.00,18.00 i 23.00; Amantix -o 6 rano i o 17.po południu ;pół tabletki "Na sen: o 23.00; do tego dochodzi Pradaxa - i Toramide -po 1 tabletce rano. Od ok.3 miesięcy zaczynają pojawiać się halucynacje: Mama widzi ludzi, zwierzęta w swoim pokoju; początkowo nie było to trudne, ale teraz Mama boi się położyć do swojego łózka, denerwuje się ,kiedy tłumaczymy, że nikogo nie ma; boi sie o swoje życie. Lekarz rodzinny odsyła nas do neurologa, a wizyta u specjalisty została wyznaczona na 20 kwietnia. Bardzo proszę o podpowiedz, poradę - co można zrobić, aby pomóc Mamie, bo bardzo się męczy nie mogąc spać. Przypominamy Mamie o regularnym piciu wody,zle to nie rozwiazuje wszystkiego.Będę bardzo wdzięczna za każdą sugestię.
Dzień dobry, proszę obecnie spróbować odstawić lek Nasen/ przyjmować 1/2 tabl co 2-i dzien przez tydzień , powoli odstawić, obserwowac czy będzie efekt odstawienia i oczywiście zgłosić się na wyznaczoną jw wizytę.
Preparatu nie powinno się przyjmować dłużej niż 4 tygodnie