Mój synek kończy 9 miesięcy i siada w literę W z pozycji na czworaka. Czy powinnam go korygować i z
Mój synek kończy 9 miesięcy i siada w literę W z pozycji na czworaka. Czy powinnam go korygować i z takiej pozycji sadzać dziecko w literę V?
3 odpowiedzi
Dzieci bardzo często siadają z czworaków do siadu W. Należy zwrócić uwagę czy jest to jeden z wielu sposobów siadania dziecka. Oczywiście można korygować sposób siadania dziecka, żeby kształtować nowe nawyki.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
witam Panią serdecznie. Zdecydowanie należy taki siad korygować, ponieważ predysponuje on do nieprawidłowej postawy jak i wzorców ruchu
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.



