Mój syn ma 28 lat od 17 lat choruje na cukrzycę typu 1.W ostatnim okresie cukry ma mocno rozchwiane.

1 odpowiedzi
Mój syn ma 28 lat od 17 lat choruje na cukrzycę typu 1.W ostatnim okresie cukry ma mocno rozchwiane.Od 6-ciu miesięcy ma biegunki mocno wodniste 7-9 dziennie występują również bule brzucha schudł 24kg obecnie waży 56kg.Miał robioną tomografię brzucha endoskopię, kolonoskopię, wyniki wątrobowe są dobre.W opisie endoskopii jest że żołądek wytapetowany żółcią ale podobno to nic grożnego brał tabletki na zatrzymanie napływu tej żółci czy ze skutkiem nie wiemy,kolonoskopia też wyszła prawidłowo.Syn czuje się coraz słabszy i dalej traci na wadze.Konsultowaliśmy się z trzema różnymi specjalistami i otrzymywaliśmy diagnozy które niczego nie poprawiają. Nie wiemy co dalej robić syn był parę dni w szpitalu miejskim w Sanoku bo tu mieszkamy (to tutaj wykonano endoskopię)i został wypisany w stanie ogólnym dobrym z zaleceniem leczenia u lekarza rodzinnego co nie kończy się żadną poprawą.Bardzo proszę o poradę co może się dziać, może o wskazówkę do kogo z tym problemem się udać.
Witam, wydaje się ,że konieczna jest korekta leczenia diabetologicznego. Nieporozumieniem wydaje się kierowanie takiego pacjenta do poradni leczenia rodzinnego.