Mój problem to nie uprawianie sexu Nie uprawiam sexu z mężem od 4-5 lat To mąż nie chce sexu Czy męż

1 odpowiedzi
Mój problem to nie uprawianie sexu Nie uprawiam sexu z mężem od 4-5 lat To mąż nie chce sexu Czy mężczyzna w kwiecie wieku może wytrzymać bez sexu tak długo ? Myśle ze nie On twierdzi ze jest zmęczony ze sam nie wie dlaczego i takie bzdurne wymówki Nie jest impotentem Ostatnio zorientowałam się ze ogląda krótkie filmiki porno Byłam i jestem w szoku O 6-7 rano Zdarzało się w przeciągu dnia a był w pracy i po południu tez Nie wykasował historii odwiedzanych stron Było ich multum Proszę o pomoc z rozwikłaniu mojego problemu bo ja tyle wytrzymałam bez sexu ale moja cierpliwość dobiegła końca
Witam. Wymagasz konsultacji u doświadczonego seksuologa, który Ci wszystko wytłumaczy. Wypisz sobie pytania, które chcesz zadać. Notuj odpowiedzi, bo możesz potem zapomnieć.. Ten seksuolog może też chcieć się spotkać z mężem