Moj problem dotyczy okresu, mam 20 lat. A mianowicie zazwyczaj moj okres byl obfity a przez pierwsze

2 odpowiedzi
Moj problem dotyczy okresu, mam 20 lat. A mianowicie zazwyczaj moj okres byl obfity a przez pierwsze 2 dni bolał mnie brzuch. Chce wspomniec ze okres trwa zawsze 4-5 dni. A cykle zazwyczaj co 28 dni, czasami pare dni spoznienia. Chce tez dodac ze nie współżyłam z partnerem, czesto są jakieś pieszczoty ale zawsze bardzo uwazamy, a seksu wogole nie było. No i mialam dostac okres, spóźnił mi sie 2 dni. Potem zauważyłam krew i śluz w pochwie, juz myslalam ze to okres, ale ta krew jakby stała nic nie skraplało na bieliznę. Nastepnego dnia bardzo mało bylo widac krwi na podpasce. I 3 dnia bylo podobnie jak tego drugiego dnia. 4 dnia czyli dzisiaj jest delikatna mała linia krwi ale to wszystko jak na okres bardzo bardzo mało i skąpo i przez cały ten okres brak bólu brzucha a zazwyczaj dwa pierwsze dni ból był naprawde odczuwalny. Przypominam sobie ze jakieś dwa lata temu mialam troche podobny problem. Przez 5 dni niby mialam okres ale bardzo skąpy.. tak jakby ktos włożył korek i taki okres powtarzal sie chyba z pół roku. Ale wracając do teraz.. Nie mam bladego pojecia co sie dzieje, nie wiem gdzie moge sie z tym udac.. Bardzo meczy mnie ta sytuacja. Przeczytałam juz chyba cały internet i jedynie co mi wyskakuje to " ciąża " i aż sama sie na nią nakręcam.. Ale ta opcja wydawałaby sie smieszna bo seksu nie uprawiałam, ba powiem prosto z mostu gdy partner robi coś mi ja go nie dotykam, a gdy ja mu od mnie nie dotyka. I musze tez dodac ze czesto probuje jakiejs swojej diety cudownej.. roznie jem, przez ostatni miesiąc ćwiczyłam, a kiedys bardzo drastycznie sie odchudzalam. Ale dlaczego taki okres mi sie teraz trafil? Poleci minimalnie i poł dnia nic, znów jakas plamka krwi i znow nic.. Bardzo prosze o poradę, bo nie mam juz na to sił. Mam wrażenie, że cos sobie wmawiam.
Szanowna Pani,
w tej kwestii może Pani pomóc lekarz ginekolog, warto wpisać miasto i wyszukać dostępnego, który Panią przyjmie i szybko rozwieje Pani wątpliwości odnośnie tego, co się z Panią dzieje. Pozdrawiam, Magdalena Czech

Dzień dobry, w kwestii którą Pani opisuje pomoże ginekolog. Jeśli ma Pani obawy co do ciąży proszę kupić test ciążowy i go wykonać.
Pozdrawiam Joanna Borowczak