Mój partner przestał interesować się seksem.Jesteśmy razem od 5 lat. Problem zauważyłam od roku, jes

1 odpowiedzi
Mój partner przestał interesować się seksem.Jesteśmy razem od 5 lat. Problem zauważyłam od roku, jest go coraz mniej. Próbowałam z seksownym ubiorem, nie pomogło, a kiedys to działało. Rozmawialiśmy o tym, zaproponowałam wizytę u lekarza, to sie na mnie wkurzył, że go obrażam i kiedyś mi mówił przecież, że seks nie jest dla niego najważniejszy i też tak mówiłam, a teraz mam jakiś problem.Tłumaczę mu, że było inaczej i tego mi brakuje. 8 lat temu narzeczony mial kastrację jądra z powodu choroby. Jest pod opieką lekarzy, regularne badania kontrolne. Jest wszystko w porządku.Czy to może mieć jakiś wpływ?Mamy wziąść lada chwila ślub i nie wiem co robić...Każda rozmowa na ten temat kończy się kłótnią. Co mam robić?
Jeżeli lekarz urolog nie upatruje się źródeł braku ochoty na seks w operacji usunięcia jądra - oznacza to, że należy szukać psychologiczych źródeł problemu. Jest między Państwem duże napięcie, ale i niezgodna odnośnie roli seksu w Państwa związku. Być może partner nie radzi sobie ze swoją trudnością seksualną i dlatego awersyjnie reaguje na Pani pytania? Zalecam konsultację dla par.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna dla par - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.