Mój chłopak pomylił wczoraj moje imie z dziewczyną z którą flitrowal jeszcze gdy nie bylismy w zwiaz

2 odpowiedzi
Mój chłopak pomylił wczoraj moje imie z dziewczyną z którą flitrowal jeszcze gdy nie bylismy w zwiazku .Teraz po 3 miesiącach mowi ze dziewczyna z którą mnie pomylil to jego kuzynka.Wiem ze klamie bo czytając wcześniej ich rozmowy( chłopak nie wie ze je czytalam ) na 100 procent wiem ze nie byla to relacja typowo kuzynowska, byl to ewidentnie flirt.Ponadto dobrze wiem ze nie ma rodziny w tym miescie skad jest ta dziewczyna ani w pobliżu bo jest to drugi koniec Polski.Co mam teraz zrobić .Jestesmy razem 3 miesiące.
Szanowna Pani,
każdy ma czasami wątpliwości co do wypowiedzi drugiej osoby. Warto się zastanowić , co chce Pani uzyskać w tej sytuacji dla siebie i w jakiej relacji chce Pani być z partnerem.
Być może warto zapytać wprost o to czego się Pani obawia. Zastanowić się wcześniej, co pozwoliłoby Pani uwierzyć partnerowi, jakich dowodów Pani od niego oczekuje i podzielić się swoimi wątpliwościami z partnerem.
Pozdrawiam serdecznie
Adriana Bernady

Dzień dobry,

Myślę sobie, że warto byłoby zaobserwować czy oprócz tej jednej pomyłki imienia nie ma innych sygnałów, które wskazywałyby na to, że rzeczywiście dzieje się coś niepokojącego w Waszej relacji. To, że czyta Pani rozmowy swojego chłopaka z dziewczyną, z którą wcześniej flirtował pozwala domniemywać, że nie czuję się Pani w tej relacji całkowicie bezpiecznie. Być może z jakiś względów brakuje Pani poczucia zaufania do swojego partnera. Na pewno warto jest rozmawiać ze sobą o swoich potrzebach i emocjach. Wyraźnie komunikować to czego Pani oczekuje od tej relacji. Żeby móc to jednak zrobić to najpierw samej trzeba wiedzieć czego się oczekuje. Nie zawsze jest to takie oczywiste. Gdyby to nie pomogło można przemyśleć skorzystanie z pomocy specjalisty.
Pozdrawiam serdecznie