Moim największym kłopotem i problemem jest mój duuuuży biust. Mam 47 lat, rozmiar biustonosza kupuję

2 odpowiedzi
Moim największym kłopotem i problemem jest mój duuuuży biust. Mam 47 lat, rozmiar biustonosza kupuję 85G Lub H. Nie nawidze moich piersi,codziennie myślę o operacji zmniejszenia ich ale cały czas się boję powikłań gdyż nigdy nie mialam narkozy. Jestem zdrowa. Proszę poradzić mi co mam robić,czy może najpierw udać się do Psychologa?
Beata
Pani Beato,
Gigantomastia, czyli przerost piersi jest schorzeniem, które może dawać wiele dolegliwości, które przeszkadzają lub wręcz uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Istnieje kilka technik operacyjnych zmniejszania piersi, odpowiedni rodzaj zabiegu jest dobierany indywidualnie do każdego pacjenta (zależy to m.in. od wyglądu piersi, wagi, wzrostu etc.). Oczywiście, w każdym przypadku wizyta u psychologa może być pomocna, jednakże nie zastąpi konsultacji chirurga plastyka. Zapraszam na konsultację w celu oceny Pani problemu i znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania.
Pozdrawiam,
Dr n.med. Maciej Koźlik

Konsultacja psychologiczna może być pomocna, ale nie rozwiąże problemu dużego biustu. Proszę udać się na konsultację do chirurga plastyka.