Minęły już dwa lata jestem po leczeniu depresji jutro mam zabierać chyba w końcu swoje rzeczy ze wsp

1 odpowiedzi
Minęły już dwa lata jestem po leczeniu depresji jutro mam zabierać chyba w końcu swoje rzeczy ze wspólnego mieszkania między czasie jako pantoflarz "naostrzylem sobie kolce" zebrałem prawie 10gb dowodów zdrady , znęcania się psychicznego, fizycznego na dzieciach przez żonę i wiele innych dowodów. Niestety tak ja w sobie rozkochal kochanek że moje heroiczne ratowanie małżeństwa nie ma sensu. Jest mi bardzo przykro ,natomiast jeśli komuś bardziej zależy na kimś innym i jest myślami z nim A fizycznie ze mną to bez sensu. Bez sensu jest również prosić o zwykły pocałunek, prosić żeby zadzwoniła, prosić żeby jej zależało, prosić ja o mile zachowanie...Niestety przyczyniły się też do tego obecne powszechne media jest piekna kobieta odpisuje na każdą zaczepke i bardziej ja cieszy jakiś like niż moja obecność (takie czasy) jestem chyba staroswiecki...Przeżyłem zdradę to przeżyje także rozstanie.Nigdy bym tu już nic nie napisał Ale z racji iż nie mogę spac znalazłem starego emaila...
Bardzo mi przykro, że ma Pan za sobą tak przykre doświadczenia. Jesli mogę cos doradzić to może warto byłoby po takich przejściach zasięgnąć wsparcia psychologa, aby przepracować traumy i mocniejszym wejść w nową rzeczywistość. Powodzenia!