MIeszkam w UK I robie tu mostek na 3 zeby u polskiego stomatologa ostatnio zostaly oszlifowane dwa

1 odpowiedzi
MIeszkam w UK
I robie tu mostek na 3 zeby u polskiego stomatologa
ostatnio zostaly oszlifowane dwa zeby tydzien temu
i od tego czasu mam ogromnuy bol zebow spac nie moge z bolu
plakac mi sie chce dzis bylam u stomatologa i otrzymalam antybiotyk
amoxicyline , a zeby bola jak bolaly reakcja na zimno cieplo wyciska lzy
ile moze trwac taki bolacy okres dodam ze przed oszlifowaniem
nigdy nie bolaly.
czy nie powinnam miec zalozonych tymczasowych koron ochronnych na te 3 tygodnie
Mostek ma byc zakladany za dwa tygodnie
i tu kolejne pytanie czy mostek bedzie zakladany od razu na stale czy tez moze tymczasowo w celu potrzeby zrobienia korekty ,poprawki ?
Bo cos mi sie wydaje ze na kolejnej wizycie bedzie wklejany na stale
Gdyby trzeba podac jaki mostek i gdzie
to bedzie na cyrkon na bazie metalu
zeby dol 6/8
Bede wdzieczna za jakies odpowiedzi
Pozdrawiam
W wyniku szlifowania może dojść do zapalenia miazgi i być może zeby będą wymagały leczenia kanałowego . Między wizytami powinien być założony most tymczasowy , chociażby po to zeby oszlifowane zeby nie bolały podczas jedzenia .