Miałam 52 lata teraz 64 lata mam , miałam operację usunięto macice i jajników . w szpitali wykryto ż

2 odpowiedzi
Miałam 52 lata teraz 64 lata mam , miałam operację usunięto macice i jajników . w szpitali wykryto że mam cukrzyce choruję tez na nadciśnienie i mam zmiany zwyrodnienia kręgosłupa lędźwiowego z wielopoziomowa dyskopatia czuję się często słaba. ale co mnie martwi to to ze mnie bolą miejsca gdzie były jajniki i podbrzusze raz poleciały krople krwi małe . biorę Apap bo mnie ciągle boli. byłam u lekarza powiedział zdrowa pani ,,na cukrzycę biorę Symglic3 mg i Glucophage 500mg , co to może być, że po latach mnie boli brzuch właściwie boki i pod brzuchem ,
Bez Pani zbadania nie mogę odpowiedzieć na to pytanie

Proszę w trybie pilnym zgłosić się do lekarza rodzinnego i dokładnie opowiedzieć o swojej historii związanej z przebytymi chorobami oraz aktualnym leczeniem. Niezbędne jest szczegółowe przeprowadzenie wywiadu i diagnostyka, a następnie podjęcie kolejnych decyzji przez właściwego lekarza. Proszę nie czekać, tylko podjąć w/w działania.