męczę się z problem dostałem na siłowni w ciągu 10 sekund 3 przerw w biciu serca, następnie zrobiłem

1 odpowiedzi
męczę się z problem dostałem na siłowni w ciągu 10 sekund 3 przerw w biciu serca, następnie zrobiłem badania i wszystko wyszło ok więc ćwiczyłem z mniejszymi obawami , ale co jakiś czas wyczuwam dodatkowe skurcze serca lub pauzy dodatkowo też zwolnienie akcji serca w trakcie kucania po biegu na 100 m (bieg i po biegu kucanie )wtedy przykładam palec do szyjii i wyczuwam odrazu po2 sekundach nagłe zwolnienie akcji serca , w maju zrobiłem ekg , echo , próbe wysilkową i holtera miałem tez pobieraną krew wszystko było ok a holter wykrył 2 dodatkowe skurcze , lekarz powiedzał, że one są nie grozne ale przepisał mi propanol, miewam duże lęki czesto boję sie sam isć na spacer narazie o siłowni nie myślę, a czy gdybym się przełamał to mogę ten propanol brać przed treningem? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedz
Wszystko jest ok, te przerwy w biciu serca to najpewniej dodatkowe skurcze komorowe, jest to normalne. Propranolol nie zaszkodzi przez treningiem, może zmiejszyć liczbę dodatkowych skurczów. Do tego Magnez.