Mam takie pytanie. Mam problem z odcinkiem kulszowo goleniowym. Otoz przeskakuje mi cos na wysokosci

3 odpowiedzi
Mam takie pytanie. Mam problem z odcinkiem kulszowo goleniowym. Otoz przeskakuje mi cos na wysokosci uda, tak jakby na samym srodku. Przez to czuje dyskomfort w calej nodze. Przy chodzeniu czuje blokade, a przy uginaniu nogi np. przysiad czuje jakby cos tam sie ocieralo, jakby sciegno albo miesien. Co z tym zrobic? Dziekuje za porade.
Problem może wynikać ze złego napiecia taśm mięśniowych w obrębie ciała. Należy poddać się badania fizjoterapeutycznemu gdzie po ocenie zostanie przeprowadzona terapia majaca na celu wyeliminowanie złych napięć i przywrócenie prawidłowej funkcji mięśni. Zapraszam do gabinetu.

Witam serdecznie.
Należy udać się do fizjoterapeuty który znajdzie i zdiagnozuje przyczynę owych dolegliwości.
Powodów może być przynajmniej kilka także uwzględniając, że problem w obrębie tylnej części uda może być tylko objawem a głównie źródło problemu może być zlokalizowane gdzieś indziej.
Pozdrawiam
Robert Hetman
RehaKinesio
Witam. Problemu dyskomfortu/przeskakiwania w grupie kulszowo-goleniowej można się doszukiwać w wielu miejscach. Dlatego ważna jest diagnoza, poparta dodatkowym obrazowaniem np. USG. Sam problem można rozwiązać na wiele terapeutycznych sposobów (terapia powieziowa, pinoterapia czy suche igłowanie). Pozdrawiam i zapraszam do gabinetu MTS Struzik Therapy