Mam szczupłą, wysoką sylwetkę i chcę zrobić masę mięśniową. Od 2 miesięcy moja waga waha się między

2 odpowiedzi
Mam szczupłą, wysoką sylwetkę i chcę zrobić masę mięśniową. Od 2 miesięcy moja waga waha się między 70-75 kg i nie mogę przytyć nawet przez większą ilość jedzenia. Mój styl życia to 7 godzin spania, 8 godzin pracy siedzącej przy komputerze i 2 godziny spaceru. Mam świadomość że może być to przyczyna niezdrowej diety (pizza, spaghetti, zupy kremowe) lub zbyt małego ruchu, ale jeszcze nie wiem jak pogodzić jedzenie z codzienną aktywnością. Pozdrawiam.
Wszystko jest do zrobienia :) polecam zmianę nawyków żywieniowych, skupienie się na jakości jedzenia, mniej żywności przetworzonej. Polecam wizytę u dietetyka, który pomóże w znalezieniu idealnego rozwiązania żywieniowego możliwego do spełnienia.
Pozdrawiam serdecznie
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam serdecznie! Myślę, że warto by było zrobić tutaj badania w kierunku nadczynności tarczycy. Zależy jakie występują dodatkowo objawy i czy faktycznie jest jedzona wystarczająca ilość kalorii. Czy jelita sprawnie funkcjonują, ponieważ może być tutaj problem z przyswajaniem. Powodów może być kilka dlatego ważny jest wywiad.
Mimo wszystko zalecam, aby przetworzone jedzenie zmienić na bardziej odżywcze ;) Pozdrawiam, Justyna Miławska