Mam pytanie. Po wystąpieniu poronienia został mi przepisany przez ginekologa nova ring. Założyłam do
1
odpowiedzi
Mam pytanie. Po wystąpieniu poronienia został mi przepisany przez ginekologa nova ring. Założyłam do 13 października wyciągnęłam go równo 21 śni po, jednak krwawienie zaczęło mi się 29 listopada nie wyciągnęłam wtedy nova ringa. Krwawienie nadal trwa. Kiedy mam założyć nowy ring aby antykoncepcja była zachowana i aby miesiączka się unormowała?
Kolejny krążek proszę założyć nie później niż siedem dni po wyjęciu poprzedniego. Jeśli krwawienia będą się utrzymywały to skonsultować się proszę z ginekologiem.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.