Mam pytanie odnośnie mojego lewego policzka chodzi że jest on grubszy od prawego wydaje mi się że ma

1 odpowiedzi
Mam pytanie odnośnie mojego lewego policzka chodzi że jest on grubszy od prawego wydaje mi się że mam tak od zawsze a przynajmniej od dawna wyczułem to kilka lat temu. Widać to i czuć dotykając skórę z zewnątrz i w środku błona śluzową lewego policzka też jest dużo grubsza czy to coś normalnego czy może rozwija się jakaś choroba ? Mam też dwie kropki plamki na błonie sluzowej policzka z jednej i drugiej strony dokładnie w tych samych miejscach w końcikach ust gdzieś po środku w wewnętrznej stronie kolor ciężko stwierdzić jasno czerwony albo różowy lettko odstające. Byłem z tym u dentysty i on stwierdził żebym się tym nie przejmował że te krostki to naturalna stróktuta ale żebym monitorował. Dodam że czuć przy dotyku jakby coś było pod błoną śluzową. Czy mam wierzyć dentyście czy szukać dalej ??
Bardzo dobrze, że Pan pyta. Ogólnie zasada jest taka, że jeżeli asymetria się powiększa to powinno się zgłosić do lekarza dentysty lub lekarza rodzinnego, który skieruje ewentualnie do lekarza chirurga szczękowo-twarzowego. Jeżeli się nie powiększa to tylko informować o tym lekarza przy wizytach kontrolnych co 3-6 miesięcy.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.