Mam problemem z bólem krzyża sprawa jest taka że ból mam od kilku lat nie mogę w tym czasie ruszać n

2 odpowiedzi
Mam problemem z bólem krzyża sprawa jest taka że ból mam od kilku lat nie mogę w tym czasie ruszać nogami (np.unieść do gory) w 2012 roku mialam wykonane operacje na oba biodra podobno od tego był ból krzyża niestety nie pomogło problem jest w tym że jeszcze kilka miesięcy temu ból pojawiał się głównie po jakiś czynnościach np kąpiel dzieci spacer dłuższy bądź staniu w jednym miejscu około 5 min ale teraz boli cały czas bez przerwy w nocy ból się nasila i przechodzi na biodra i kolana nie wiem być może jest spowodowany tym że mam krótszą nogę jedna podobno stwierdzono to już po operacjach na biodra które były trzaskajace mogę tylko jeszcze dodać że byłam kierowana kilka razy na rehabilitację miałam prądy różnego rodzaju ćwiczenia i masarz ale tak naprawdę to w każdy dzień po rehabilitacji w pracy nie mogłam ani siedzieć ani stać tak próbuje ćwiczyć w domu ale efekt jest taki że z podłogi podnoszę się nawet do pół godziny ból jest tak przerazliwy że gdy chce zrobić jakąś czynność nogą np przesunąć badz podnieść krzyż w tym momencie tak zaboli że blokuje całe ciało do wykonania jakiegokolwiek ruchu wiem doktorze że trochę dużo napisałam ale już nie wiem co robić mam 33 lata i dwóch synów którzy chcą bawić się z mama a ja nie mogę chciałabym być wydajna w pracy na 100% nie mogę z powodu bólu proszę o jakąkolwiek wskazówkę lub poradę dziękuję
Zapraszam na konsultację. Istnieje wiele patologii kręgosłupa, które objawiają się bólem.

Jeśli to możliwe - chciałbym Panią zbadać.

Na konsultację warto zabrać:
rtg odc. LS kręgosłupa
MR odc. LS kręgosłupa
dokumentacje leczenia stawów biodrowych
wyniki badań laboratoryjnych krwi: morfologia, OB

Piotr Staszczuk
Sugeruję wizytę: Konsultacja ortopedyczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Szanowna Pani,
Opisuje Pani dość złożony zestaw objawów i bez badania trudno postawić diagnozę. Przyczyna najprawdopodobniej będzie leżeć po stronie kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Konieczne będzie wykonanie dalszej diagnostyki (w tym obrazowej) przed postawieniem ostatecznego rozpoznania i zaplanowaniem leczenia. W razie wątpliwości / pytań - zapraszam.