Mam problem związany z kłujacym bólem policzka, mam go od 2tyg codziennie po kilkanascie razy mnie z

1 odpowiedzi
Mam problem związany z kłujacym bólem policzka, mam go od 2tyg codziennie po kilkanascie razy mnie zakłuje policzek, jest to bardzo męczące. Bylam u stomatologa i po prawej stronie, gdzie bol występuje mam wyleczome zeby. Mam ósemke która jest w polowie wyrznięta, stomatolog zalecila usunac, ale nie wiem czy to moze byc od owej ósemki? Nie mam sił... kiedyś ból występował z 3 miesiące temu ale to było z 2 dni i przestawało. Ósemka sama w sobie mnie nie boli, tylko w policzku jakby po wewnętrznej stronie mnie kłuje trwa to około sekundy..Chciałabym jeszcze zaznaczyć ze pol roku temu mialam plombowana 7 ale mnie pobolewała jak jadlam po tej stronie, gdzie boli policzek i jadłam pol roku po lewej stronie, ostatnio mialam antybiotyk i ząb już nie boli. Co to możne być? Byłam u rodzinnego, wykluczył niby neuralgie nerwu trójdzielnego. Pomóżcie:(
Dzień dobry,
podała Pani, że ostatni ząb trzonowy (w Pani przypadku ósemka) jest częściowo zatrzymany. Jeśli tak, może powodować wiele dolegliwości. Proszę znaleźć gabinet chirurga stomatologicznego lub szczękowo-twarzowego i udać się na konsultację i badanie.