Mam problem ze zdiagnozowaniem co mi jest, a raczej lekarze maja problem i tkwię w jednym miejscu.

1 odpowiedzi
Mam problem ze zdiagnozowaniem co mi jest, a raczej lekarze maja problem i tkwię w jednym miejscu.
Od kilku dni czuję straszny ból w dolnej części kręgosłupa,a raczej po lewej stronie od kręgosłupa (gdzieś na wysokości nerki). Bol jest nie do zniesienia. Nie mogę spać, kichać, nie mogę wziąć większego oddechu. Usg brzucha (w tym nerek) nie wykazało nieprawidłowości. Nie widać kamieni nerkowych. Moim objawom towarzyszy też gorączka 38,1-38.5 stopni, drgawki.
Badalam crp, jest na poziomie 80.
Co mów mi dolegać? Ból nie pozwala mi normalnie żyć, spać, funkcjonować. Po 2 dniach ból zaczął promieniować do lewego barku, serca.
Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki.
Witam
Zbyt mało danych, widzę tylko badania narządów i składu biochemicznego krwi a badania układu kostnego, mięśniowego i ścięgnistego wcale. Podstawowe to RTG tej okolicy aby wykluczyć poważniejsze zmiany kostne. RMI pokaże wszystko. Można udać się do specjalisty manualnego (terapeuta manualny) . Osoba z doświadczeniem będzie w stanie ocenić stan tkanek i układów biomechanicznych. Jeśli to jest typowy problem mechaniczny wdroży właściwą terapię i trening leczniczy.