Mam problem z miesiączka, rok temu urodziłam syna po 3 miesiacach już miałam miesiaczke do września

5 odpowiedzi
Mam problem z miesiączka, rok temu urodziłam syna po 3 miesiacach już miałam miesiaczke do września była nieregularna (choc nigdy nie miałam jej regularnej zdążyłam się już do tego przyzwyczaić) natomiast na przełomie wrzesień/październik miałam ją w odstepie dwóch tygodni i od tamtej pory nie mam ???? oczywiscie wizyta u lekarza umowiona ale jeszcze trochę czasu musze czekać a nie ukrywam że zaczynam się martwić tym, w ciąży nie jestem na pewno więc jaka może być przyczyna tego? Dodam że kiedyś tez juz nie miałam miesiączki ładnych pare lat temu i lekarz przepisal mi leki na wywołanie po czym mialam dwa razy w miesiacu aż w koncu skonczylo sie na lekach które miały wstrzymać ale nie podał konkretnego powodu dlaczego tak się dzieje. Z góry dziękuję za pomoc.
Takie zagadnienia stanowią o sensie diagnostyki. Trzeba znaleźć lekarza,który się problemem zajmie.

- wszystko wskazuje, że ma Pani dysfunkcję układu podwzgórze-przysadka-jajnik. pzdr artur mazur kalisz
Bez badania nie można udzielić odpowiedzi
konieczna wizyta u ginekologo i przeprowadzenie badań diagnostycznych
Szanowna Pani,
Wymaga Pani kompleksowej diagnostyki. Leczenie powinno być konsekwencją wykrycia przyczyny obserwowanych zaburzeń. Przez internet się nie da.
Ukłony,
CS