Mam problem z mężem jest niezadowolony z wszystkiego,bez humoru,egoista.Konczymy budować dom a on wi

3 odpowiedzi
Mam problem z mężem jest niezadowolony z wszystkiego,bez humoru,egoista.Konczymy budować dom a on wiecznie ma z czymś problem,obwinia mnie o swoje niepowodzenia. Nie jest za nic wdzięczny. Nie interesuje się dziećmi,wiecznie mnie oskarża że ustalam wszystko z rodzicami za jego plecami.Rozmswisli z nin już moi rodzice,jego rodzice i jak grochem o ścianę.Zero skruchy przeprosin itd .Jak żyć??? Gdzie szukać pomocy????
Potrzebna byłaby - być może - terapia pary/małżeńska (jak Pani wprowadzi to hasło w wyszukiwarce to zapewne znajdzie właściwy adres). W każdej relacji obie strony coś ze sobą robią, to nie jest tak, że problem jest tylko w nim, ale we wzajemnej komunikacji. Uciekanie się do interwencji rodziców nie jest też dojrzałym rozwiązaniem i - jak widać - nieskutecznym.

Witam. Proponuję konsultację u terapeuty z doświadczeniem w zakresie terapii par. Pozdrawiam
Trzeba by poszukać pomocy psychoterapeutycznej. Jeśli Mąż nie będzie chciał skorzystać z terapii małżeńskiej to nawet jeśli sama będzie Pani uczęszczać na wizyty u psychoterapeuty i zmieni Pani powoli podejście do Męża jest szansa, że i w Nim coś się zmieni. Pozdrawiam.