MAm problem z bolesnym chrupaniem w miejscu, gdzie zaczyna się już odcinek piersiowy, a kończy kark.

2 odpowiedzi
MAm problem z bolesnym chrupaniem w miejscu, gdzie zaczyna się już odcinek piersiowy, a kończy kark. Przeprost do tyłu powoduje ulgę, prawie codziennie mam niesamowite bóle głowy i karku. Crp i ob jest podwyższone, CPK w granicach 600, czuje ostry stan zapalny w tym miejscu i niestabilność. Każde uderzenie w okolicach głowy powoduje ból i pogłębione uczucie niestabilności w szyi. Lekarze nie wiedzą jak mi pomóc, diagnozują przeciążenia. Codziennie biorę leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Proszę o pomoc, będę niesamowicie wdzięczna za każdą wskazówkę.
Proszę udac się do terapeuty manualnego. Leczenie samymi tabletkami to nie leczenie. Stan zapalny z czegoś powstał i trzeba zlokalizować źródło problemu.

Popieram kolegę. Tabletki po pewnym czasie przestaną działać i co wtedy?
Problem zostanie jeśli się go nie wyeliminuje a im dłużej się zwleka z wizytą w gabinecie tym trudniejsze i dłuższe leczenie