Mam problem, który trwa już ponad 2 lat. Dwa lata temu poszedłem do urloga z grzybicą żołedzi (nie w

1 odpowiedzi
Mam problem, który trwa już ponad 2 lat. Dwa lata temu poszedłem do urloga z grzybicą żołedzi (nie wiedziałem, że z takim problemem idzie się do dermatologa). Lekarz przepisał maść pimafucort, która spowodowała straszne rany, dziury i krew. Na tej maści są następujące infrormacje o skutkach ubocznych: "powoduje trudne do wyleczenia grzybice". Przez 2 lata w miejscu ran ciagle mam zaczerwienienie, swedzenie itp. Dodatkowo kazdy stosunek konczy sie zarazeniem partnerki. Przez te 2 lata bylem zdrowy przez 2msc po zastosowaniu duzej ilosci itrakonazolu. Teraz na mnie nie dzialaja zadne tabletki (itrakonazol, flukonazol). Masci dzialaja tylko powierzchownie na chwile (nawet bardzo dlugie stosowanie). Lekarze nie mają juz pomyslu, a ja jestem załamamy. Pytania:
1) istnieją jakieś sposoby, preparaty wyleczenia grzybicy głębokiej żołedzi?
2) są jakieś inne tabletki, które mogą mi pomóc? (Lekarze mowią, ze nie ma...)
3) ma ktoś jakiś pomysł na leczenie i jest w stanie ktoś podjąć się leczenia mnie? (Cena nie gra roli)
Witam Pana

Myślę, ze trzebasie zastanowić: czy to jest grzybica czy coś innego? Moim zdaniem trzeba wziąć wycinek do badania histopatologicznego ze zmiany (w Poznaniu polecam draTomasza Woźniaka, dermatologa) oraz wymaz ze zmian (na bakterie idrożdżaki).

Pozdrawiam!
Dr ARW