Mam nietypowy problem. Problem stomatologiczny. Miałem ostanio leczoną 7. Leczenie polegało nałożeni

1 odpowiedzi
Mam nietypowy problem. Problem stomatologiczny. Miałem ostanio leczoną 7. Leczenie polegało nałożeniem lekarstwa na okres 2 miesięcy. Po tym okresie stomatolog stwierdził, że jest ok i wypełnił ubytek. Połowa lutego. Problemy jednak nie zniknęły, a pojawiły się koleje. Przy nagryzaniu lub jak dotykam palcem nadal boli mnie ta 7, a dodatkowo pojawił się ból przy nagryzaniu w okolicy dolnych siekaczy. Problem występuję już prawie pół roku. Kiedy zjem słodkie lub zimne odczuwam bardzo silny ból w okolicy siekacza - tak jakby ktoś wiercił mi w zębie lub wbijał szpilki. Jakiś miesiąc czasu byłem na piaskowaniu oraz ściągnięciu kamienia. Przy dodatkowym przeglądzie stomatolog nie stwierdził nic, a wręcz pochwalił zęby. Ja nie jestem już w stanie dłużej tak funkcjonować. Coś jest nie tak, że odczuwam ból. Może jakieś zapalenie miazgi? Może coś jest ukryte głęboko? Proszę o pomoc.
Witam,
Z opisu rozumiem że dolegliwości od strony siódemki się nasiliły, jeśli wystąpi ból w poziomej pozycji ciała lub na skrajne temperatury proszę niezwłocznie udać się do gabinetu, jeśli chodzi o dolegliwości zarówno ze strony siódemki jak i siekaczy mogą one świadczyć o zaburzeniu ze strony stawu skroniowo żuchwowego z powodu ostatniego leczenia, lub nadwrażliwości powstałej po higienizacji. Należy pamiętać ze oba rodzaje dolegliwości są wpisane w leczenie mogą sie zdarzyć i jest to zupełnie akceptowalne. Doraźnie proszę stosować paste na nadwrazliwosc może być taka która zawiera w składzie jonu potasu. Proszę skonsultować się z lekarzem dentysta obie dolegliwości potrzebują interwencji lekarza. Mam nadzieje ze rozwiałam wątpliwości. Zaznaczam, że jest to tylko porada- nic nie zastąpi pełnego badania stomatologicznego. Pozdrawiam serdecznie.