Mam nerwicę lękowa wczoraj miałam stresujący dzień a dziś kompulsywne kilka razy próbowałam uzyskać

1 odpowiedzi
Mam nerwicę lękowa wczoraj miałam stresujący dzień a dziś kompulsywne kilka razy próbowałam uzyskać pszyjemnosc z masturbacja robialm to kilka razy i kompulsywne tak jak by na siłę by uzyskać pszyjemnosc ale pszyjemnosco nie było nie równo oddychalam lub nawet oddech wstrzymałam stymulując pochwę i czułam napięcie w organizmie ..... Za którymś razem pszestalam się onanizować na siłę bo itak nic z tego nie wyszło ateraz boje się o zawał od tego napięcia psychicznego ze stresu i masturbowalams je na siłę a pszyjemnosco itak nie było tylko leżąc zdretwiala mi ręka i również czułam poprostu napięcie to pszestalam ale teraz o zawał się boje lub że coś stanie mi się od takich prób masturbacji na siłę by uzyskać pszyjemnosc kilka razy w dniu ....po ostrym stresie albo wczasie jakis moich lęków lub strachu .... Boje się że mogę mieć zawał serca potymmw pszyszlosci lub nie długo na pszyklad .jestem kobietą 30 letnia ...... Mam wyrzuty sumienia że się tak masturbowalam na sile ale Itak nic nie czułam pszyjemnego stego .proszę mnie uspokoić doradzić coś ... Dodam że w czasie miesiączki się onanizowalam ,masturbowalam ..... I bardziej się boje ze coś się stanie mi ...proszę mi odpowiedzieć na pytania na moje obawy ....szukam również specjalisty ale nie mogę znaleźć .....chciała bym nie reagować w taki sposób pszez stres niechce robić kompulsywnie tego nie chce masturbacji i tym bardziej w ten sposób że na siłę ....... Aż napięcie czuć ..... pozdrawiam serdecznie
Jest mało prawdopodobne, przy zdrowym sercu, by kompulsywna masturbacja była bezpośrednim powodem zawału, może być jednak powodem wielu innych trudności natury seksualnej. Sama w sobie jest już dla Pani problemem, pisze Pani, że nie daje przyjemności a powoduje napięcie.
W Pani pytaniu jest podział na wczoraj i dzisiaj.
"Mam nerwicę lękowa wczoraj miałam stresujący dzień a dziś kompulsywne......" Zajęłabym się szerzej, tym co wczoraj by zrozumieć co trzeba zrobić z tym co dzisiaj. Obszarem do pracy jest też Pani seksualność.