Mam następujące objawy: sciekanie wydzieliny po gardle, oddychanie przez nos, straszneie cuchnący od

3 odpowiedzi

Mam następujące objawy: sciekanie wydzieliny po gardle, oddychanie przez nos, straszneie cuchnący oddech rano trzeba wierzyć sypialnie, biały język, przelewania w brzuchu, odbijanie, szybko się męczę, jestem ciągle zmeczony, mam problemy z koncentracja, odczuwam pieczenie w gardle i uczucie zalegania czegos. Miałem prostowana przegrode nosowa ok 5 lat temu, wycięte migdały w zeszłym roku po zabiegach według laryngolog wszystko jest zrobiona super. Mam polipa w nosie. Zatoki prawidłowo przewiewne. Badania krwi wszsytko super, pełna morfologia plus próby watrobowe. Miałem 3 lata temu gastoskopie i wyszło jakieś białe polipy, bez pyroli. Badanie usg brzucha wszystko ok. Kiedyś jak starksmy się z żoną o dziecko wyszło w spermie b liczne enterococcus faecalis. Co to może być bo laze od lekarza do lekarza a patrzą na mnie jak na wariata....
Proponuję zrobić wymaz beztlenowy z nosa i z gardła.

Szanowny Pacjencie. Pana objawy wymagają dogłębnej diagnostyki. Na początek wymaz gardła w kierunku bakterii i grzybicy(białe naloty?). No i nie obejdzie się bez gastroskopii!!!
Przyczyn może być wiele. Refluks żołądkowo-przełykowy, uchyłki przełyku, przewlekłe zapalenie zatok... bakterie w nasieniu to osobny problem, ale także wymagający postawienia kropki nad i oraz ustalenia postępowania. Zapraszam na wizytę, chętnie podejmę się tego zadania.
Sugeruję wizytę: Konsultacja internistyczna - 130 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.