Mam helikobakteer pyroli.chcialem sie zapytac jakimi antybiotykami mozna to leczyc bo gastrolog prze
Mam helikobakteer pyroli.chcialem sie zapytac jakimi antybiotykami mozna to leczyc bo gastrolog przepisal mi 15tabl dziennie przez 14 dni..dla mnie to porazka...nie chce az tylu.co polecacie? Chce to leczyc ale tez chce normalnie funkcjonowac.prosze o porady Dziekuje.
1 odpowiedź
Zapewne lekarz gastrolog zlecił pani Pylerę i rzeczywiście jest to sporo tabletek ale jest to bardzo dobre i nowoczesne leczenie
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

