Mam dziwne skorcze kręgosłupa nasilające sie ze aż boli rzaladek ale bardziej kregoslup w okolic mię

6 odpowiedzi
Mam dziwne skorcze kręgosłupa nasilające sie ze aż boli rzaladek ale bardziej kregoslup w okolic między ramionami trochę niżej niedawno urodziłam dziecko miałam cesarkę i pani anastazjolog dawała mi chyba z 6 ukuć w kregoslup przy znieczuleniu ponczum milam zespół popunkcyjny nie wiem czy to ból od pozycji karmienia ale dostałam 3 dni temu okres 1 i wczoraj czyli dwa dni później taki ból jak przy rodzeniu skorcze kręgosłupa czego nie milam wcześniej co 3 min nie znam się do kogo się udać dzis mnie już nie bola ale czuje dziwny dyskomfort i wymiotowałam z bólu lub nie wiem
Najpierw sugeruję wizytę u ginekologa. Gdy ten stwierdzi że jest od jego strony wszystko ok to zapraszam na terapię manualną. Problemy kobiet po cesarkach objawiają się po części w taki sposób jaki to Pani opisała. Bole kręgosłupa, żołądek, nudności, zawroty/bóle głowy, bóle krocza. Problem leży w samej cesarce i zaburzeniu napięć w całym ciele jakie ona powoduje. Na szczęście da się to wyleczyć i tym właśnie zajmują się fizjoterapeuci, terapeuci manualni, osteopaci. Każda kobieta przed, w trakcie oraz po porodzie powinna się konsultować z fizjoterapeutami co dzięki współpracy z położnymi sprawia, iż sam poród jest mniej obciążający i szybciej wracacie Panie do formy. Zapraszam do gabinetu.

Szanowna Pani,
Sugeruję wizytę u ginekologa w celu oceny blizny po CC, proszę też przeanalizować swoją aktywność w ostatnim czasie czy wykonywała Pani jakieś prace które mogły doprowadzić do urazu. Jeżeli lekarz nie stwierdzi uszkodzenia blizny zapraszam do gabinetu na terapię która znormalizuje napięcie mięśniowo-powięziowe i zaktywuje m. Poprzeczny brzucha oraz mm. dna miednicy.
Pozdrawiam
Dzień dobry. Nie napisała Pani kiedy był poród i czy to pierwsza ciąża! Okres połogu to 6 tygodni i w tym czasie mogą występować krwawienia. Zatem polecam konsultacje u ginekologa prowadzącego.
Jeśli lekarz wykluczy ewentualne zaburzenia, to fizjoterapia czy terapia manualna będą pomocne i bezpieczne.
Witam,
Jaki czas temu odbyl sie porod? Czy po pologu odbyla pani wizyte kontrolna? Czy w trakcie ciazy byly problemy z kregoslupem? Duzo pytan i niewiadomych. Jesli wizyta u ginekologa sie odbyla prosze udac sie do fizjoterapeuty zajmujacego.sie kobietami w ciazy i po ciazy:) Chetnie pomoge w razie pytan prosze pisac:)
Pozdrawiam
Czy było badanie NMR kanału kregowego ????
Proszę udać się do ginekologa, można też pomyśleć o wizycie u neurologa jeśli "dziwne objawy" będą nadal trwać, czy nasilać się. Konieczne jest także wykonanie terapii blizny po cięciu cesarskim oraz terapii dna miednicy i mm brzucha, która poprawi napięcia wewnątrz i na zewnątrz, także wpłynie na bóle kręgosłupa. Zapraszam do gabinetu w Bydgoszczy.