Mam dosyć wstydliwy problem. Jakiś czas temu doszło do stosunku między mną a moją dziewczyną.

1 odpowiedzi
Mam dosyć wstydliwy problem. Jakiś czas temu doszło do stosunku między mną a moją dziewczyną. Wszystko było w porządku, prezerwatywa była stosowana w sposób prawidłowy, było to podczas dni niepłodnych. Mojej dziewczynie okres spóźnił sie około 10 dni, baliśmy się że jest w ciąży, ale wynikło to ze stresu związanego z wynikami matury. Od tamtej pory mam niechęć do seksu, po prostu boje się ciąży, jakkolwiek głupio to brzmi. Co mogę zrobić? Dziewczyna nie chce przyjmować antykoncepcji hormonalnej.
Trzeba trochę o tym poczytać. Nie można się cale życie bać, tylko trzeba uprawiać seks bezpieczny i w odpowiednim momencie.
I jeszcze jedna rzecz - bardzo ważna: seks najlepiej uprawiać z osobą co do której wiem, że jeśli zajdzie w ciąże to jej nie zostawię na lodzie.
A dziewczyna niech idzie do ginekologa i porozmawia o antykoncepcji. Jeśli nie chce hormonalnej, to jest jeszcze cała gama innych środków.