Mam diagnozę uszkodzenia łąkotki i skierowanie na zabieg. Niestety, termin jest wyznaczony na sierpi

1 odpowiedzi
Mam diagnozę uszkodzenia łąkotki i skierowanie na zabieg. Niestety, termin jest wyznaczony na sierpień 2019r. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, jak mam ten długi okres przetrwać. Kolano bardzo mnie boli, nie mogę stawa na nodze. Każdy ruch powoduje rwący ból. Najgorzej mi wchodzić po schodach. Przez ostatnie dwa tygodnie miałam zabiegi przepisane przez ortopedę, krioterapię i ultradźwięki. Niewiele mi to jednak pomogło. Mam w domu lampę Bioptron z kolorowymi filtrami oraz elektroakupunkter. Czy powinnam przy mojej dolegliwości je stosować? Czy moim jedynym ratunkiem jest pójście na prywatny zabieg, którego cena nie jest bagatelna (ok.7000zł)? Obawiam się, że nie dotrwam bez jakiejś pomocy przez 1,5 roku. Dziękuję z góry za udzielenie mi odpowiedzi.
Szanowna Pani,
termin jest bardzo odległy. Obawiam się, że przy tak nasilonych dolegliwościach nie powinna Pani tyle czasu czekać na zabieg. Może to doprowadzić do pogłębienia uszkodzeń w stawie.
Z poważaniem,
Marcin Milczarek