Mam 46b lat i mięśniaki. Okresy zawsze długi i obfite. Obecnie od 17 kwietnia cały czas miesiączkuję

1 odpowiedzi
Mam 46b lat i mięśniaki. Okresy zawsze długi i obfite. Obecnie od 17 kwietnia cały czas miesiączkuję. Dodatkowo pojawił się ból w lewej części pleców na odcinku piersiowym oraz w prawej w części lędźwiowej. Próbowałam brać exacyl przez 4 dni ale on nie zmienił objawów. Czy do ginekologa powinnam się udać jak wszystko się wyciszy czy udać się jak najszybciej mimo trwającego kresu?
lek. Andrei Vorobev
W trakcie specjalizacji (ginekolog)
Bydgoszcz
Dzień dobry. Powinna się Pani udać do lekarza jak najszybciej. Każde krwawienie trwające dłużej niż 7 dni uznajemy za patologiczne i wymagające pilnej diagnostyki. A szczególnie w Pani przypadku - wiek, obecność mięśniaków, bóle

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.