Mam 37 lat , i troche defektów które chciała bym tej jesieni polikwidować tylko nie wiem na co sie z

3 odpowiedzi
Mam 37 lat , i troche defektów które chciała bym tej jesieni polikwidować tylko nie wiem na co sie zdcydować na poczatek i jkai zabieg wybrac lub moze jak polaczyc zabiegi by efekt był szybszy. Czy najpierw kwasy a moze od razy mezoterapia lub czy wystarcza zabiegi liftingujace.Jak by wygladała procedura leczenia dolegliwosci zeby w szybkim czasie uzyskac efekty poprawy.Mam troche rozszeżone pory, przebarwienia na czole, sucha skorę i objawy utraty jedrnosci. Pod oczmai małe zmarszczki.
Zapraszam na konsultację.
Z wyrazami szacunku
Monika Bieniasz

Witam. Nie widząc pacjenta bardzo ciężko, wręcz nie da się zaplanować strategii. Najlepiej udać się na konsultacje.
Dzień dobry, pełnej oceny najlepiej dokonać na wizycie osobistej, gdzie możemy uwzględnić Pani oczekiwania, stan Pani skóry, ocenić ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. Najlepsze efekty zazwyczaj uzyskujemy z synergistycznego działania różnych metod zabiegowych, układając odpowiedni plan na potrzeby dobrego efektu estetycznego oraz przeciwstarzeniowego indywidualnie dla Pani. Rozszerzone pory czy przebarwienia mogą wymagać zastosowania peelingów lub zabiegów laserowych, sucha skóra odpowiednio dobranych mezoterapii, a utrata jędrności zabiegu wolumetrycznego lub stymulatorów tkankowych. W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację, pozdrawiam JI.