Mam 32 lata. Od pewnego czasu męczą mnie dziwne objawy. Są to takie napadowe stany zamroczenia. Pier

1 odpowiedzi
Mam 32 lata. Od pewnego czasu męczą mnie dziwne objawy. Są to takie napadowe stany zamroczenia. Pierwszy raz zdarzyło mi się to na ulicy. Idąc poczułam się jakbym była pijana, nie mogłam zapanować nad nogami, miałam wrażenie że ich nie czuje. Jakby żyły swoim życiem.Brak koordynacji ciała. Oczy zaczęły mnie piec i boleć. Nie mogłam wcisnąć odpowiedniego numeru domofonu. Innym razem przy takim ataku straciłam możliwość mówienia na ok minute. Dodam że choruje na padaczke napady całkowite których nie mam już od 2lat.Mialam robiona morfologie, sód, potas, eeg i parametry sercowego. Wszystko wporzadku. Co w takim razie mi jest, jakie badania jeszcze wykonać?
Mogą być to napady padaczki.migreny. j inne przyczyny .moim zdaniem komplet badań jest potrzebny MIN okulista me GŁOWY we.eeg I WYWIAD NEUROLOGA PODSTSWA. W przychodni pani będzie miesiące CZEKAĆ na WSZYSTKO I niemożliwe są pewne badania W przychodni po prostu. polecam przełamać NIECHĘĆ I IŚĆ NM