Mam 29 lat i od pewnego czasu zastanawiam się nad swoją orientacją seksualna. Do tej pory uważałem s

1 odpowiedzi
Mam 29 lat i od pewnego czasu zastanawiam się nad swoją orientacją seksualna. Do tej pory uważałem się za osobę heteroseksualna i interesowały mnie tylko kobiety. Z racji bardzo małego zainteresowania płci przeciwnej przy pomocy aplikacji randkowej chciałem sprawdzić dla porównania czy zainteresują się mną mężczyźni żeby sprawdzić czy jestem interesujący dla kogokolwiek. Ku mojemu zdziwieniu odezwało się do mnie mnóstwo mężczyzn. Nie wiem dlaczego ale ta atencja z ich strony zaczęła mi się podobać. Opowiedziałem o tym doświadczeniu zaufanej koleżance po czym stwierdziła, że jeśli nie wychodzi mi z kobietami to może powinienem spróbować z mężczyzną. Nawet próbowała mi znaleźć partnera , wzbudzało to we mnie wiele ekscytacji i rodzaj pewnego podniecenia gdy rozmawialiśmy o tym , że powinienem poznać jakiegoś mężczyznę. W późniejszym czasie zacząłem miewać sny o kontaktach seksualnych z mężczyznami. Czy jest możliwe że jestem osobą biseksualną lub homoseksualną? Lub w jaki sposób powinienem szukać na to odpowiedzi? Będę wdzięczny za każdą pomoc.
Sprawa naszej orientacji psychoseksualnej jest czasem bardziej skomplikowana niż może się wydawać. Obecnie pojawiają się teorie, które mówią, że orientacja czasem może ewoluować. Sam akt seksualny np. mężczyzny z mężczyzną, nie musi oznaczać orientacji bi czy homoseksualnej. Jeśli stworzy Pan szczęśliwy związek, to pewnie znajdzie Pan odpowiedź. Życzę wszystkiego dobrego!

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.